X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 09:05:15 ق.ظ

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان با مدیر کل ثبت اسناد واملاک خراسان شمالی

عباس زاده مدیر کل تامین اجتماعی ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان ثبت اسناد و املاک استان به دلیل همکاری با تامین اجتماعی استان نقش این تعاملات را در رسیدن دستگاه ها به اهداف سازمانی، مهم دانست.

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد واملاک خراسان شمالی :

عباس زاده به همراه چند تن از همکاران با حضور دراداره کل ثبت اسناد واملاک  ضمن دیدار با اسدی مدیر کل ثبت اسناد واملاک استان گزارشی از وضعیت سازمان تامین اجتماعی ارائه و بر همکاری مشترک با ثبت اسناد و املاک برای سرعت دهی خدمات تاکید کرد.

وی ادامه داد  قانون گذار به منظور کاهش آسیب های اجتماعی قانونی را در نظر گرفته است که در صورت فوت پدر، دختر هنگامی که به هر دلیلی متارکه کرد بتواند از حقوق پدر استفاده کند.این مهم سبب شده تا برخی از افراد سودجو با انجام طلاق صوری بتوانند دوباره از حقوق پدر خود برای گذران زندگی استفاده کنند.

اسدی ضمن  تقدیر از حضور عباس زاده گفت ما با وظایف تامین اجتماعی بیگانه نیستیم و متاسفانه در بعضی امور با توجه به ضعف قانون سودجویان از این نقیصه به نفع خود استفاده مینمایند واین ممکن است دراینده باعث بحران درسازمان تامین اجتماعی گردد وی دربحث طلاق های صوری هم گفت متاسفانه این عمل با شریعت ما هخوانی ندارد و باعث از بین رفتن منابع مالی دولت میگردد و با فرهنگ سازی  باید این گونه ناهنجاری ها در جامعه ازبین برود .

وی ادامه داد این اداره کل  میتوانند ضمن تعامل با  اداره کل تامین اجتماعی در خصوص وصول مطالبات وشناسایی اموال بدهکاران با آن اداره کل همکاری لازم را داشته باشند .

این گزارش حاکی است دراین جلسه سایر موضوعات مرتبط  مورد تبادل نظر قرارداده شد.


 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است